Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennap munka előtt, folyton...

Mindennap munka előtt, folyton megy a hasam. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Már felkelek, egyből rohanok a wcre, aztá reggeli után is. De ha szabad vagyok, akkor nincs semmi ilyen problémám. :(
2020. szept. 11. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorideg.

Munkahely váltás.

2020. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel mennyit szenvedtem, te jó ég...

Elkezdtem - más okból - bő 1 - 1.5 órával hamarabb kelni, mint régen. Így ha néha ilyen időszakom van, akkor is simán belefér 3-4 kör wc-zés indulás előtt, és nem késem le a buszomat. Az okát nálad nem tudom, de nálam inkább öngerjesztő folyamat:

egyrészt a kávé amit ilyenkor nem ráérősen iszok meg, mint hétvégén, kb 10-11 körül az elsőt, hanem pikkpakk, bár nem éhgyomorra, a másik a stressz a hasmenés miatti idegeskedéstől.

2020. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, ideges vagy a munkahelyed miatt és így jön ki rajtad.

Ha nem érzed jól magad ott, válts.

Én az évek során rájöttem, hogy mind a fizikai, mind a mentális egészség fontosabb, mint a karrier és a törtetés.

De embere válogatja, kinek mi kell a boldogsághoz :)

2020. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!