Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek hasonló baja?

Valakinek hasonló baja?

Figyelt kérdés

Már néhány napja megint nagyon rossz a gyomrom, hányingerem van, rosszul vagyok mindenféle szagtól úgyhogy kb öklendezem tőlük, enni nem tudok szinte semmit és nagyon gyengének érzem magam. Időközönként előjön ez, aztán elmúlik, aztán megint. Terhes 1000% nem vagyok, maximum a jóistentől lehetnék az.

Voltam persze orvosnál, először azt mondta figyeljem meg milyen ételek után érzem, de semmi. Nem vagyok semmire allergiás, se glutén, se laktóz ez tuti. Azt már észrevettem volna. Aztán második körben kaptam savlekötőt. Ha ez nem jön be, akkor azt mondta mindenképpen jó lenne egy gyomortükrözés, viszont én azt nem akarom. Nagyon nem.

Mi lehet ez? Volt valakinek hasonló?

Olyan mintha szétmarna, éjszaka erősebben jön elő, ennék is, de nem tudok mert hányingerem van. Előfordult, hogy éjszaka arra keltem hogy hányingerem van. Ha eszek valamit, azután se jobb sokkal. Nem értem. Ez a gyomortükrözés mennyire fáj és veszélyes?



2020. szept. 18. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvégeztette már a kémiai vizsgálatokat, hogy nincs-e valamilyen

lappangó gyulladás a szervezetedben?

Epe vizsgálat megvolt?

2020. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem. Még csak a savlekötőt “próbáljuk” ki, aztán vissza kell mennem.
2020. szept. 18. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyomortükrözés nem egy kiemelkedően veszélyes eljárás, de természetesen minden beavatkozásnak van egy minimális kockázata.

Nem azt mondanám hogy fáj, inkább csak rohadtul kellemetlen, de túl lehet élni.

2020. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manócska1 ***** válasza:
a gyomortükrözés kellemetlen
2021. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!