Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hallottatok már ilyenről?...

Hallottatok már ilyenről? Valakinél előfordult hasonló?

Figyelt kérdés
Hónapok óta furcsa érzésem van, mikor lefekszem esténként aludni. Amikor már nagyon álmos vagyok, akkor érzem a lábaimban vagy a kezeimben ezt a fura érzést. Olyan, hogy meg kell feszítenem az izmaimat vagy megnyújtani, mert ha nem akkor nem bírom tovább és elkezdek rugdosni. Inkább kellemetlen, de picit fáj is. Fogalmam sincs mitől lehet, vitaminhiány tuti nem, illetve a vérképem is tökéletes.
2010. jan. 25. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Restless legs, vagyis nyugtalan láb szindróma. Így nézz utána.
2010. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! Valóban ez lehet!!!
2010. jan. 25. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos gyógyszerek is okozhatják ezt a "betegséget", nekem pl. antidepresszáns mellékhatása volt.
2010. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is szedtem antidepresszánst, arra gondoltam is, hogy valami neurológiai probléma lehet, de hogy ez konkrét betegség az eszembe sem jutott volna. Már kb. 2 hónapja nem szedem a gyógyszert, mert terhes lettem, de nem szűnt meg így sem, minden este előjön. Kíváncsi leszek, hogy szülés után is megmarad-e.
2010. jan. 25. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg magnéziumot szedni (Magne B6), hátha javít a helyzeten.
2010. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de 3x2 Magne B6-ot kell szednem egyébként is, már azt is 2 hónapja szedem, de semmi változás.
2010. jan. 25. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ba*szus.. Azt hittem én emeltem ki egy régi kérdésemet. Eddig mindenki hülyének nézett mikor elkezdtem magyarázni ezt az érzést. Az a fura, hogy én nem szedek semmilyen gyógyszert, antidepresszánst pedig soha nem is szedtem. Neked mennyire szokott intenzív lenni az érzés? Én néha azt érzem szétrobban a görcstől ha nem feszítem meg vagy valami
2010. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is baromi kellemetlen, de úgy veszem észre, hogy minél álmosabb, fáradtabb vagyok, annál rosszabb. De szerencsére olyankor már gyorsan el is alszom. Szerintem nekem a magnézium semmit nem segít, hisz 9 hónapja szedem extrém adagokban. Vajon érdemes dokihoz menni? Mondjuk ahhoz képest viszont kibírható, hogy valami erős ideggyógyszert szednék rá.
2010. márc. 3. 09:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Épp azt akartam írni, hogy van olyan gyógyszer, ami enyhíti ezeket a tüneteket, de erős idegrendszerre ható szer, így ha nem muszáj, inkább nem javasolnám.
2010. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te tudod neked mennyre elviselhetetlen, én nem akarok rá gyógyszert szedni. Pár perc aerobic-ot ki lehet bírni néha :D
2010. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!