Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Mit csináljak, hogy ne érezzem magam otthon feszélyezve kakiláskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! En egy 21 eves lany vagyok es van egy igencsak ciki, de ugyanakkor megoldasra varo problemam. Ami pedig nem mas, minthogy sajnos nem tudok otthon wczni, ha otthon van barki a csaladbol. Sajnos nem tul nagy a lakas, a mellekhelyiseg is eleg rossz helyen van, apukam es anyukamon kivul van egy ocsem es a baratom is sokat van nalunk, es amikor ok otthon vannak, nem tudok kakilni sehogy sem. Hiaba vagyok felpuffadva vagy hiaba gorcsol, faj a hasam akkor sem jon az inger. Biztosan valami psziches gond lehet mert amint nincs otthon senki (akarcsak tudom hogy huzamosabb idore eltavoztak) rogton ramjon a dolog es szaladok a wcre.


Es emiatt van hogy tobb napig sem tudok wczni vagy ami rosszabb ha elmegyek mondjuk szorakozni, progizni, akkor ugy kell elinduljak hogy rossz a hasam es erzem hogy telve vagyok... Es ilyenkor altalaban utkozben kell keresnem valami megoldast a kakilas megoldasara, plaza vagy hasonlo..


Hetkoznapokon ez nem akkora baj, mert munkahelyen el tudom intezni, inkabb a hetvege ami rossz szokott lenni. Vagy a hetfo reggel, mikor alig varom hogy beerjek a munkahelyemre emiatt...


Remelem nem en vagyok az egyetlen aki hasonlo gondokkal kuzkodik.:(


Hogy tudnam lekuzdeni ezt az otthoni helyzetet?



2020. szept. 22. 16:44
 1/6 anonim válasza:
100%
ők nem szoktak wc-re járni?
2020. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Már maga ez a kifejezés 21 évesen,hogy kakilni, pszichológusért kiált.Férfiasan gondolj arra, hogy szarni kell :-D
2020. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be magaddal a telódat, és hallgass zenét fülhallgatóval. Ne a többiekkel törődj. Mindegyikük jár WC re.
2020. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem jo, ugy meg inkabb nem tudnam kizarni a kulvilagot mivel nem tudnam hogy milyen hangosat alkotok es ezen stresszelnek...
2020. szept. 24. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:

2es

Nem tudok ferfiasan gondolkodni mivel no vagyok. Es nem szoktam azt a szot hasznalni hogy szaras, az obszcen kifejezes.

2020. szept. 24. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, en mikor elso hetet a parommal toltottem 6 napig nem tudtam wc-re menni, megbeszeltem vele hogy rosszul vagyok es nem megy ha otthon van, igy elment boltba vasarolni, mig nem irtam neki hogy oke. Azota mar egymas elott is megy, de nem ez a lenyeg. Mikor vendégek jonnek hozzank vagy parom csaladja nekem se megy de majd meghalok hogy elmenjek. Igazából nekem plazaban vagy ilyen idegen helyen nem menne, erdekes hogy csaladi korben szegyenled, pedig nem kell egyaltalan. En azt szoktam csinálni mikor jonnek hozzank es erzem hogy eszmeletlenul rosszul vagyok mar (valamiért előtti napokig nem kell de mikor megjonnek a vendegek meg ramjon:D) , hogy megengedem a fürdőt, teszek bele tusfurdot es akkor wczes után letudom egy nyugtato furdessel. A viz csobogasa elnyomja a zajokat, mellette tegyel be valami hallgatni valot mintha furdozes kozbe neznel valamit.
2020. szept. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!