Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ez normális széklet még?

Ugye ez normális széklet még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bárki bármit mond én mindig ránézek a végtermékre mielőtt lehúzom. Ma a délelőtt folyamán elmentem wc-re, az eleje kissé nehezebben jött ki. Szóval állagra jó, formált széklet volt, de színre sötétbarna. Mármint nem volt homogén, néhol világosabb, néhol sötét.


Jól szemügyre vettem, nem szurokfeketének láttam. De a biztonság kedvéért papírral szétnyomtam a sötét résznél és nem vörös nyomot hagyott, hanem barnát. Akkor ez csak széklet volt, nem vér ugye?


Tegnap előtt este májat és véres hurkát ettem. Ezek okozhatnak sötétebb kakit? Bocs hipochonder vagyok picit és megijedek ilyenektől.



2020. szept. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Egy kicsit részleteznéd még? Vizuális típus vagyok. Esetleg kép, videó...?
2020. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Jah, kép nélkül nem tudjuk elképzelni. Esetleg utána másznál a lefolyóba, felhoznád, s készítenél róla egy képet?
2020. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod aggódni, teljesen normális, ha időnként inhomogén.
2020. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok már, de ha nem tudtok hozzászólni a topikhoz, sőt, ha egyáltalán nem érdekel a kérdés kifejtése NE menj rá ilyen című kérdésre! Gondolni lehetett volna, hogy valaki ezt részletezni is fogja..


Harmadiknak köszönöm a normális választ.

2020. szept. 23. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem pont csirkemaj szinezte atlagnal sotetebbre. Es szarazabb, kemenyebb szeklet amugy is sotetebb lesz. Nyugi.
2020. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Vannak ételek, amelyek megszínezik valamennyire a székletet, ez egy normális dolog.
2020. okt. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!