Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 2x széklet normális...

Napi 2x széklet normális ebben a formában?

Figyelt kérdés
Eddig napi egyszer volt szekletem, minden reggel. Viszont 1-2 honapja ez kicsit megvaltozott. A reggeli megmaradt viszont mostanaban ebed utan ismet el kell mennem wc re. Az elso szeklet altalaban normalis allagu, de a masodik 70%-ban sokkal lagyabb, vizesebb, hasmenes szeru. Ez normalis igy?
2018. jún. 1. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már ott el szoktam veszteni a fonalat, hogy miért kell minden áldott reggel kakkantani, gyakorlatilag csak azért, mert ütött az óra? Ebben már sokkal több a pszichés alap, mint a biológiai. Hagyd ki a reggeli aktust, aztán akkor - változó időben - de csak legfeljebb napi 1 lesz.
2018. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyes, a reggelivel semmi gond, én is szeretem még otthon elintézni, főleg, ha egész nap túrázunk ,az marha ciki, ha a rét közepén csinálom össze magam, vagy szenvedek álló nap.


Normáis, kérdező, hiszen vszeg nem jön ki reggel minden, és ez tolódik át a következő kajálásra.


Nekem is szokott reggeli után még egy, kicsit hasmenősebb lenni.

2018. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a 365 napból nekem napközben 350-en a réten kívűl más WC is van a közelemben, úgyhogy nem a 15 naphoz igazodom.
2018. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké... nekem meg nincs, mert az év 95%-ban túrázok - útikönyv írással foglalkozom, meg túracsoportokat vezetek :)


Szóval nekem pl. jó az, ha reggel el tudok menni :)

2018. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!