Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáznak ennyire a végtagj...

Miért fáznak ennyire a végtagjaim?

Figyelt kérdés

Egész nap hosszúnadrág, 2 zokni, hosszú ujjú póló van rajtam, arra egy pulóver de még így is ami kint van, kezem és a lábfejem is nagyon nagyon fázik és hideg.

De csak azok!

Főleg az ujjaim. Nem merek kezet fogni senkivel, mert már rengetegszer kérdezték aggódva, hogy mi bajom van, mintha télen egy követ fogdosnának a hóban.


És nekem is kellemetlen, mert érzem, hogy fázik. szinte fáj olyan hideg.

a szobában 28 fok van.


Sokat mozgok, minden nap van tesi, bemelegítésnek 2km futás. átlag 10-12 perc alatt futjuk le.

Aztán meg kondiba is járok.


2020. szept. 26. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szevasz, nagyon egyszerű, a végtagjaidon adod le a hőt, ezért fázós a füled, kezed, lábad
2020. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Mert fáznak, és ha fáznak, akkor fáznak és kész.
2020. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a perifériás vérkeringésed. Sajnos ez adottság, nem nagyon lehet vele mit kezdeni.
2020. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérkerigés.
2020. szept. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de hát erről olvastam is nemrég, hogy ez azoknál szokott jelentkezni akik nagyon sokat ülnek és a combjukat folytonos terhelés éri és keveset mozognak, vagy szinte semmit.


amúgy 17 éves vagyok. 14 éves korom óta probléma.

2020. szept. 27. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Vérkeringés
2020. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság egyre korábban jelentkező probléma. A glutén bontása, valamint a minden élelmiszerünkben előforduló glifozát leköti az arginint, annak hiányában kevés a NO (nitrogénmonoxid), ami viszont szükséges lenne a kapilláris keringés megfelelő működéséhez.
2020. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!