Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy bizonyos ideje okoz...

Már egy bizonyos ideje okoz némi fejtőrést az alábbi tünetek de nem csak nekem, az orvosoknak is. Szempillahullás, fülsípolás ami leginkább este 19-20:00 után jellemző, puffadás, hideg ujjak a végtagjaimon?

Figyelt kérdés

állandó fázékonyság, izomrángás ami szintén este jellemző, de van hogy délután is és testszerte van. Tenyérszárasság de mint állat. Esetleg van valami ötletetek?

lehet hogy a vérem ph-ja kissé átment savasba ami igencsak lehetséges mert érzem hogy valami nincs rendben a véremmel már csak a gyakori fejfájások miatt is ami szerintem a tul sok gyomorsavnak köszönhető, és ebből adódhat vitamin hiány egyébként volt vérvétel és d vitamin hianyom van. a minimum 20 helyett nekem van 13 és a 20 tényleg csak a minimum határ. a normál az 30 és afelett..


2019. okt. 20. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és fiú vagyok 27 éves 178 cm és 53 kg :D
2019. okt. 20. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálás kellene.
2019. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"lehet hogy a vérem ph-ja kissé átment savasba ami igencsak lehetséges"


Akkor már a hullaházban lennél! HA a véred Ph-ja egy tizedet változik, akkor már igen komoly problémáid lennének, azaz a kórházban kötnél ki eszméletvesztés miatt!


Szerintem egyetlen bajod van/lehetséges, ez pedig a hipochondria!

2019. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyan, ezek a mellékhatások jöttek egymás után, nem voltam befordulva sem depis amikor észrevettem őket. különbséget tudok tenni aközött hogy valamit bemagyarázok magamnak és tények között. az orvosok is ezt mondják hogy pszihés mert nincs normális válaszuk rá. utálom ha valaki ezzel jön. mindent ezzel akarnak megmagyarázni az orvosok. egyébként a ph-ja a vérnek kismértékben változhat de azt nem tudom, hogy az emberek hogyan érzékelik. akkor lehetséges hogy valami vese probléma ugyanis a szervezetem savas, és a vese egyik feladata a sav-bázis egyensúly fenntartása
2019. okt. 20. 21:06
 5/6 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak: igen, az szükséges lenne de könyörögnöm kell minden tesztért mert a háziorvosom szerint egészséges ember vagyok miközben szarul vagyok felkeléstől lefekvésig. nem is megyek vissza hozzá, magamtól kérek időpontokat különböző tesztekhez amikhez nem kell orvosi beutaló. csak tudod, néha kissé fárasztó úgy, hogy még dolgoznom is kell napközben és minden pénzem erre megy rá :D
2019. okt. 20. 21:09
 6/6 A kérdező kommentje:
pl az addison kórnál az egyik tünet a vér csökkent ph-ja. tudom, olvastam már én is a neten hogy nem lehet savas a vér ph-ja mert akkor egyből kórház, de nem kell mindent elhinned amit olvasol..valószinüleg ugyanazt a cikket olvastuk :)
2019. okt. 21. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!