Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másra is így hat a kávé?...

Másra is így hat a kávé? Sosem éhgyomorra iszom kávét. Mindig sok vízzel és tejjel vagy tejszínnel fogyasztom, édesítő tablettával. Kávézás után kb egy órával iszonyú éhes leszek. Hipoglikémiás tüneteim lesznek.

Figyelt kérdés

Muszáj ennem valamit, különben rosszul leszek. Ami azért furcsa mert az olvastam emeli nem csökkenti a vércukorszíntet a kávé. Ami még furcsább, hogy a reggeli kávétól nem érzem ezt csak az ebéd körülitől.

Egyebként a cukrom mindig rendben van. Az éhgyomri is és cukorterhelésen is voltam már más okból. Kávé után még nem mértem. Mi lehet ez?



2020. szept. 30. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a cukrod rendben van, de az inzulinod is? Lehet hogy az ugrik fel és nyomja le a cukorszintet a pincébe.
2020. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a tej, tejszín az tipikusan az egekbe nyomja az inzulinszintet, és lehet hogy ehhez még az ebéded is rátehet egy lapáttal.
2020. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem eszem hozzáadott cukrot lassú felszívódású az ebéd. 2 kis tejszín nem hiszem hogy annyi cukrot tartamazna.
2020. szept. 30. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
én az édesítőtablettára tippelek
2020. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ott a pont az előttem lévő válaszadónál.

Nem tesz jót az édesítő egészséges szervezetnek.

Olvass utána, nem leszel kövér sem ha a reggeli kávét cukorral iszod.

2020. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt nem a kave a tettes.
2020. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert ha turmixba teszem az édesítőt nincs ilyen tünet. Szaharin alapú.
2020. szept. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!