Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van akkor ha biciklizés...

Mi van akkor ha biciklizés közben letüdőztem egy szúnyogot? Vagy lehet más bogár volt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ami az orrodon keresztűl megy az a torkodba jut (lásd, ha valamit félrenyelsz akkor az orodból is jöhet a cucc, ha orrsprayt az orrodba fújsz néha a nyelőcsövednél érzed az ízét) vagy megtapad egy szőrszállon és következő zsepi használatnál távozik.
2010. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, gyakran előfordul. Ha nem csípte meg a szád vagy a torkod belül (azt már észrevetted volna), akkor semmi bajod nem lesz, megemészted.
2010. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csukd be a szádat biciklizés közben. Ha egy darazsat nyelnél be hasonló módon, az jól összecsípne belül és ott fulladnál meg.
2010. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De éreztem, ahogy lemegy a tüdőmbe és ezért vagyok megijedve...Hogy emészteném meg?
2010. aug. 8. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy megemészted, mert azt hittem, lenyelted. Figyelmetlen voltam olvasáskor.

De így sincs baj, velem rendszeresen megtörténik :) Mindig párosával megyünk barátommal bicajozni, és beszélgetünk, így nyitva van a szám, és mindenféle berepül.


Ha valami problémát észlelsz, mondjuk köhögni kezdesz, váladékozni orrfolyás, nyák, stb), vagy fájdalmad van, menj el dokihoz, de amúgy az kitisztul, egy nátha során, vagy esetleg az se kell hozzá. Csak a darázsból lenne baj, mert ha a torkod csípi meg, azonnal megfulladsz, de egy kis szunyitól nem. Teljesen természetes anyag, olyna, mintha bármilyen más szöszmöszt szívtál volna be. Arról nem is beszélve, hogy ennél naponta sokkal több sz@rt szívsz a tüdődbe, füst, szmog, por, stb.

2010. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt te nem sűrűn érezted, hogy a tüdődbe megy, ez teljesen kizárt.
2010. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mért nem lehet elhinni Kedves Utolsó válaszadó? Nem poénból kérdeztem! Adj választ kérlek, miért lenne kizárt, hm?
2010. aug. 9. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha a tüdődbe került volna, már nem irogatnál itt, fuldokoltál volna, ha egyenesen nem fulladtál volna meg. Gondolom szerinted még most is ott zümmög, hiszen levegőben nem szenved hiányt és útközben tisztán érezted, hogy na most mászik a gégénél, most a légcső, nagy hörgő, kis hörgő, most megpihen éppen itt balra...
2010. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!