Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bogár. Van egy parám már...

Bogár. Van egy parám már gyerekkorom óta. Mégpedig mikor nyár van, rövidgatyában, vagy fürdőruhában vagyok, attól félek, hogy esetleg bemászhat a hüvelybe egy bogár. Ne nevessetek ki, tényleg ez a fóbiám. Én vagyok csak ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezért nem alszom bugyi nélkül, nekem lefekvéskor van ez a félelmem.
2011. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ám, de én továbbgondolkodtam, egy bugyi nem véd meg semmitől.

Viszont még nem hallottam olyanról, hogy valakivel ez megtörtént volna. Bár én rettegek. És kimutatni sem lehet, hogy ott van-e. És ez így elég baj.

2011. jún. 28. 12:12
 3/4 saku28 válasza:

Szerintem sok furcsa fóbia létezik (édesanyám például retteg a kukacoktól). Ezek egyáltalán nem nevetségesek, ugyanis rendesen meg tudják nehezíteni egy ember életét.

Igazából nagyon nem tudok erre mit mondani, csak, hogy nagyon kicsi az esély arra, hogy ez bekövetkezzen, de ha nagyon kellemetlenül érzed magad, szerintem fordulj pszichológushoz, és nem azért mert "beteg vagy", hanem azért, hogyha kibeszéled magadból, talán egy idő után csökken maga a fóbia. (Nem muszáj szakszemély, lehet egy családtag vagy vagy megértő barát is.) :)

2011. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A dr. House egyik részében a csajnak egy kullancs mászott oda. Tudom, h csak film... :)
2011. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!