Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a fejem, nem folyamatosan, nem is erősen, nem nagyon vagyok fejfájós, csak néha frontoknál, de az 1 napig szokott tartani. Közbe néha a nyakam is fáj mellé. Mitől lehet? Nem alszok mostanában túl jól, kicsit stresszes is vagyok emiatt.

2020. okt. 9. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mérj vérnyomást, azzal kizárható egy ok (vagy kettő).
2020. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

hát szerintem megválaszoltad magadnak...

a stressz és a nyugtalanság okozhat rosszul alvást és az pedig fejfájást is.. nem véletlen van a mondás h x y dolog miatt fáj a fejem... lehet egyesével nézve a problémáid egyik dolog se olyan komoly de több pici együtt már tul nagy folyamatos teher... Valljuk be ebben az országban élve ez nem ritka jelenség... csinálj az életedben lévő problémákrol 1 lsitát, tedd őket fontossági sorrendbe, és probáld meg szépen megoldani amennyiben tudsz tenni érte te magad hogy jobb legyen bármelyik probléma körül is valami. juss tul pár problémán akár a legksiebbeken elsőnek. Szerintem sikerülni fog!

2020. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom rendben van.

köszönöm a válaszokat

2020. okt. 9. 12:04
 4/15 A kérdező kommentje:
illetve azt kihagytam hogy főként a tarkómnál fáj
2020. okt. 9. 12:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Itt az oldalon írta ugyan ezt egy lány. Neki covidtól volt.
2020. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A napi folyadékbevitellel hogy állsz?
2020. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát olyan 1 liter körül
2020. okt. 11. 19:03
 8/15 anonim válasza:
kávét iszol?
2020. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem szoktam
2020. okt. 11. 19:17
 10/15 anonim válasza:

A napi folyadékfogyasztás tekintetében a min. javasolt 2 L. ami azért is fontos, hogy megfelelő legyen a test hidratáltsága.

A fejfájás oka sokszor pont a dehidratáltság. A másik ok a mozgás hiánya, ami a nyak izmainak görcsös merevsége által következhet be. Mindez természetesen abban az esetben igaz a fejfájásra vonatkozóan, ha amúgy semmi trauma illetve betegség nem áll fenn. Bízom benne Nálad ez van. Egy cikk jutott még eszembe azt csatolom ( [link] itt hasznos dolgok vannak leírva a folyadékbevitelről. Ha van kedved próbáld meg napi rendszerességgel átmozgatni a nyak, illetve váll izmaid, illetve növelni a folyadékbevitelt (a sima víz a nyerő :)) Bízom benne oldódni tud ezek által a fejfájás.

2020. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!