Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem csak bal...

Mitől fájhat a fejem csak bal oldalt a fülem és szemem mögött? Fura érzésem is van ott 2 napja. De csak ott és csak bal oldalt. 23/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok fejfájós, sose fáj a fejem. Először és utoljára akkor fájt, amikor néhány éve egyik nap elmentem orvoshoz vele, mert soha nem fájt még, azon a napon viszont nagyon. Aztán kiderült, hogy epilepsziás vagyok, de azután se fájt egyszer se. Most viszont 2 napja ugyanott fáj, ezért kezdtem el félni :/

2020. jún. 18. 12:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy időközönként fáj. Pl fáj 5 percig nagyon, utána egy ideig nem, aztán fáj 10 percig, utána megint nem, majd megint kb 20 percig nagyon, aztán fél óráig nem. És így megy egész nap.
2020. jún. 18. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnemhogy ezek a tüneteim voltak, annyi volt a más, hogy nekem a halántékom fájt és a szemem mögött. Milyen a fájdalom jellege? nyomó? tompa? szúró? égető? Ez fontos a diagnosztizálásban. De ezek alapján nem zárható ki valami gyulladás az arcüregeidben. Lehet akár a szemed miatt sinusitis fejfájásod is. Ha tompa, nyomó jellegű, és rohamokban jön rád, akkor akár szemnyomás ingadozásod is lehet, ami viszont nem játék, mert abból zöld hályog is kialakulhat, ami kezeletlenül vaksághoz vezethet. 23 évesen ez nagyon ritka, de nem zárható ki. A legelső dolog amit teszel az az, hogy 1-2 napon belül szemészetre mész. Ha ott minden rendben van, akkor mész tovább fül-orr-gégészetre. Ha ott sincs semmi hála az égnek, akkor koponya röntgen. Ha semmi sem derül ki, akkor lelki eredetű , pszichés a fájdalmad! Ezzel nem szerettelek volna megijeszteni, de jobb félni mint megijedni, mindenre gondolni kell, ami számításba jöhet a diagnosztizálás folyamata során.
2020. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek mellett az is előfordulhat, hogy alábbhagy a fájdalmad, akkor a te döntésed, hogy kivizsgáltatod hogy mi volt, vagy nem. De ha nem múlik el, akkor tényleg fordulj orvoshoz.
2020. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!