Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen belső szerv van a jobb...

Milyen belső szerv van a jobb alsó borda mögött?

Figyelt kérdés
Időnként azt érzem, hogy ott rángatózik, remeg valami, elég kellemetlen.

2020. okt. 9. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
máj, epe
2020. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, mert nekem az elmúlt hetekben volt ilyenem, sőt az elmúlt években már kétszer is előfordult valami vírusfertőzéshez kapcsolódva. Mintha béka ugrált volna a hasamban. Egyébként a jobb bordaív alatt az epehólyag van. Nálam az ultrahang nem mutatott ki semmi követ. Valóban kellemetlen, mert bár csak talán 1 másodpercig ha tart, viszont alvás során felriadtam erre. Társult aztán hozzá bordaközti izomból eredő fájás is.
2020. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
izomrángás is lehet.
2020. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vantel ***** válasza:
Bél is van arrafele.
2020. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyakran van ilyen izomrángás szerűségem, de már nagyon régóta.
2020. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
"rohog a vakbeled" :)
2020. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. nekem kálcium hiánytól voltak ezek a rángások mikor elkezdtem szedni magnéziummal együtt már csak ritkám fordul elő
2020. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Oh köszi! Lehet nekem is ez van, a körmömön is van pár ilyen fehér pötty (azt hallottam ez is kálcium hiányra utal).

2020. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom. nekem hullámos lett tőle keresztben. Cink csinál inkább pöttyöket meg sérüléstől is lehet ha pl beütöd.
2020. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen ugyanaz a fajta rangas ez, mint peldaul a szem alatt. Nem a maj meg epeholyag randalirozik.

Vannak ilyen korszakok. Szerintem stresszel osszefugghet, de ez meg nem tic. Ha abba is hagyja, egy mozdulat, tusszentes beinditja. Napok, hetek mulva megszunik.

2020. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!