Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik fájdalmasabb a kettő...

Melyik fájdalmasabb a kettő közül?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik fáj jobban, ha valakit herén vagy ha hasba rúgnak? Valaki aki tapasztalta mindkettőt szerintetek melyik a fájdalmasabb? Melyik mennyi ideig fáj? Nekem még egyik sem volt így nem tudom de azt mondják mindegyik nagyon fáj.

2020. febr. 27. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Lányok ne válaszoljanak lehetőleg.
2020. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Here, akkor annyira fáj h meghalnál de több napig is fájhat, sőt szinte biztos. Inkább hasba üssenek/rúgjanak mint tökön.
2020. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen here. Ráadásul az ellen védekezni sem tudsz... bár állítólag léteznek olyan emberek, akik képesek visszahúzni a golyókat az alhasba.
2020. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és válaszolok. Szerintem a heren rúgás jobban fáj, mint a has. A szülési fájdalmakkal hasonlítják össze. Illetve egyszer tökön rúgtam egy fiút (kézilabda XD) és nem tudott megmozdulni.

Engem meg rúgtak hasba és hát szar volt, de tudtam mozogni.

2020. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azta, kézilabdánál hogyan? :DD

Véletlen vagy valamit csinált és direkt? :DD

2020. ápr. 24. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát a kézilabda elég állat Sport én meg a kapura mentem.es kicsit beleeltem magam :D
2020. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából erőtől függ. Voltam herén is rúgva de életem legfájdalmasabb élménye az egy májas volt ököllel :D
2020. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább rúgjon valaki 50x hasba, mint egyszer tökön... A hasas még jó is, de a here az iszonyatos.
2020. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!