Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen ütemű hízás fér bele...

Milyen ütemű hízás fér bele hosszútávon, mi az ami még nem sok (pl. /hét), állandó, mindennapi értelemben?

Figyelt kérdés
Az evésre vonatkozó változtatások nélkül értem.

2020. okt. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok ősszetevős.

Részleteznéd a kérdést?

2020. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha. Hány kilót még nem sok hízni minden héten, vagy minden hónapban? (Több/kevesebb/másabb evés nélkül)
2020. okt. 10. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem túl részletes, ez a kérdésben is benne van.

Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló, mennyit híztál, mennyi idő alatt, kevesebbet mozogsz-e...

Az indokolatlan hízást pedig a pajzsmirigy okozhatja.

2020. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaa hogy rám irányulva értetted, bocsi, félreértettem mert én személytelenül indítottam a kérdést. De válaszolok persze.


22 vagyok, 168 centi, immáron 72 kiló, életemben nem voltam ennyi, és minden héten "hazahozok" egy kilót. Hihetetlen. A hazahozok úgy jön, hogy hétvégére, és összepasszolnak ezek a történések. Nem mozgok semmit mert utálok, de soha nem is mozogtam magamtól.

Pajzsmirigy autoimmun gyulladásom van csak, alulműködés úgy tudom nincs még. Most újra kezdtem rá szedni gyógyszert meg egy rakat más (jótékony) dolgot csinálok/szedek/nem eszek ez az autoimmun folyamat miatt, de ez nem lényeges mert önmagában a Hashimoto nem okoz hízást én úgy tudom.

2020. okt. 10. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!