Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok reggelente...

Miért nem tudok reggelente nagy vécézni?

Figyelt kérdés

Mindig mindenkitől azt hallom, hogy felkel, kávézik és ürít.

Én hiába csinálok bármit, nekem nem jön össze. Volt már olyan is, hogy estefelé rámjött, de direkt nem mentem el, hogy majd reggel. Aztán reggel hiába ültem ott 20 percet, semmi :D

Sokszor van olyan is, hogy érzem, hogy kellene, mégsem jön össze. Utána egész nap a munkahelyen kellemetlen, mert úgy érzem, szétrobban a gyomrom, de meg kell várnom, hogy hazaérjek.

Mit csináljak, hogy ez a dolog rendbejöjjön? :))


2020. okt. 11. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel??? Akkor kell menni amikor rád jön. Nekem van, hogy ébredés után, van, hogy reggel 11-kor, van, hogy este 7-kor. Ez megy már mióta az eszemet tudom. Meghaltam? Nem. Kit érdekel, hogy mikor sz*arok. Akkor amikor rám jön. Ez nem megy parancsszóra, meg programozottan.
2020. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki akkor megy, amikor rájön....

Tök hülyeség bebeszélni magadnak, hogy reggel KELL...

2020. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én például sose tudtam reggel wc-zni. Felkeltem 6.30-kor az ebresztore es 7-kor se tudtam meg uriteni. Aztan vagy a buszon jott ram vagy suliban. Gondolom kell egy kis ido amig az emesztorendszerem felbootol alvas utan.
2020. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a hulyeseget! Menj el akkor, amikor kell.


En szerintem fel is fordulnek ha minden nap ugy kene vegig dolgoznm hogy kozben kakilnom kell. Menj el munkahelyen, en is azt csinalom, pedig nobol vagyok. Semmi ciki nincs benne. Nalunk meg ablak sincs a wcben munkahelyemen de nem erdekel. Bemegyek mikor kell (altalaban ilyen 10 es del kozott), szep nyugiban kakilok egyet, befujom es folytatom a napomat, a munkat.


24/n

2020. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!