Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A csirkebőr megemésztődik?...

A csirkebőr megemésztődik? Aki érzékeny ilyenekre ne olvassa el.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval jövő héten megyek gasztróra, mert ételérzékeny vagyok és széklet gondjaim akadnak. Nos mióta ez van nekem, azóta jobban szemügyre veszem a produktumot (elvileg fontos, ne nevess ki! :D) . Mostanában a kelleténél lágyabb. Azt ugyan megszoktam, hogy pl. cellulóz, zöldségek héja ugye átmegy az emberen és visszaköszön. De ma olyat láttam amit eddig még nem és megijdetem, eleinte el nem tudtam képzelni mit látok rajta, de tegnap csirkecombit ettem és rajta volt hagyva a bőr. Nem tudtam másra gondolni, minthogy az lehetett ez. A bőrt nem bontja le a szervezet? Vagy nehezen?

Nagyon parázós vagyok és ez megijesztett!



2020. okt. 12. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a gond, hogy nem emésztödik meg - mert normál esetben minden probléma nélkül megemészti a gyomor -, hanem valószínüleg túl gyorsan eszel és nem rágod meg rendesen. Figyelj oda, hogy mindent nagyon alaposan megrágj, és ne kapkodj az evéssel.
2020. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam, hogy a bőr ugye igen rágós. Hiába volt pirítva, szerintem nem tudtam rendesen szétrágni. Igen nagy darabokban volt benne ( már bocsánat tényleg remélem nem olvassa olyan aki nem bírja ) szóval lehet ez is benne van..

De tényleg a szívbajt hozta rám mi az amit látok

2020. okt. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!