Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne legyek ma...

Mit tegyek hogy ne legyek ma este álmos és ne fáradjak el olyan hamar?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok butaságokat elmaradtam pár rajzzal amit muszáj elkészítenem valamint egy karakterem bioját is lehet megírnám utána-.. Kávé, kóla van amiket iszogatok majd közbe hogy az agyam ébren tartsam, valamint ma tovább aludtam egy kicsit a szokásosnál is, szóval igen, bármilyen ötletet meghallgatnék és segítséget, következő nap úgy is kifogom magam aludni bepótolnám... ma este kéne igazán elkészítenem a rajz projektjeim stb és ezért aktívnak kell maradnom. Plusz szeretném igy ezáltal az állóképességem is fejleszteni. Tudom hogy hülyén hangzik, meg tudom hogy nincs ki mind a négy kerekem de... de ja ma este elememben kell lennem úgy mint még soha. Szóval a ti sajátos tapasztalataitokat és tippjeiteket is meghallgatnám :) és utórat: Tényleg nem kérek semmi trollkodást és hülyülést se, ez most fontos nekem.


Üdv, 21L



2020. okt. 19. 20:35
 1/3 anonim válasza:
100%

Mozogj 5 percig, elég ha csak elkezdesz ugrálni zenére vagy akármi. Időnként menj ki levegőzni, mosd az arcod hideg vízzel.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, hatásosabbak, mint a kávé.

2020. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakás ismerősöm a jéghideg víz ivására esküszik.
2020. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült megcsinálni a projekteket? Milyen módszer vált be?
2020. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!