Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyógyszertárban kapható...

Gyógyszertárban kapható agyserkentő?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt szeretnék valami agyserkentőt szedni ami olyasmi mint a modafinil/adderall/ritalin.

Ezek Magyarországon vagy szürkezónába esnek vagy más okok miatt ugye nem lehet csak simán bemenni és venni egy adott gyógyszertárban. Tudtok esetleg ezekhez hasonló valamit amit bárki tud gyógyszertárban venni?



2020. okt. 31. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát mire végzel, olyan függő leszel, mint állat.
2020. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igyál kávét, ha elfáradsz.
2020. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Lecitint, Memolife-ot, Reergint és Notropilt próbáltam, igazából csodát nem tett.

Kávé és taurin por az jobb kombó volt nàlam, valamint a dm-ben kapható pezsgőtabi, fekete-s.kék dobozos, szinten koffein, taurin meg még valami volt benne, talán az is aminosav. B vitamin és magnezium is sokat segít.


Ilyen cuccokat nem próbáltam, amit írsz.

2020. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Doppinggal szeretnél egyetemet nyerni?:D
2020. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Nootropilt szerettem, éjszakás szolgálatban használtam, mert'kiffényesítette' az agyamat. Nem voltak mellékhatásai mint a nagy mennyiségű koffein fogyasztásnak. A Ginko Bilobát kidobtam, borzasztó fejfájásom lett tőle.
2020. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vantel ***** válasza:
0%
Ne eröltesd ami nem megy.
2020. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60-90 mg pszeudoefedrin + 100mg koffein elmegy egy gyengebb adderallnak
2021. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvan a diplomád azóta vagy drogfüggő lettél?
ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!