Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszerek vannak ami...

Milyen gyógyszerek vannak ami után egész nap nem szabad alhoholt inni ? Kis mennyiségben sem. Tapasztalatok ?

Figyelt kérdés

Az agy serkentő, szívgyógyszer magas vérnyomás gyógyszer ide tartozik ?

Vagy ezek amiket itt írtam 5-6 órával a gyógyszer bevétele után azért lehet egy pici bort inni vajon ?


Nem magam miatt kérdezem...



2020. szept. 12. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Ezekre lehet, azonban a vérnyomást emeli a bor.


Antidepresszánsokra nem szabad inni.

2020. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell olvasni a gyógyszerek betegtájékoztatóját.
2020. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas vérnyomásra szedett gyógyszer mellett az alkohol okozhat hirtelen vérnyomás leesést, ájulást is, nem ajánlott alkohol.
2020. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mellette közvetlenűl, hanem ha órák telnek el a bevétele után..
2020. szept. 13. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezek mellett a gyógyszerek mellett még órák múlva sem szabad inni. Ok h addigra egy része mar kiürűl a szervezetből mondjuk ez a felezési idejüktől is függ viszont a hatóanyagok egyes gyógyszereknél napokig a szervezetben vannak, ha nem is életveszélyes állapotot okozva, de lehet a hatóanyagra hatással. Nem jó ezekkel jatszadozni a fent említett gyógyszerekre, tobbek kozott idegrendszeri, vernyomas, szív, vérhigító stb gyógyszerekre egyenesen tilos az alkohol fogyasztás.
2020. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó ezt ki mondta neked?
2020. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki google a baratod🙂mellesleg eübe dolgozom
2020. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is, éppen ezért kérdeztem. Mert ez abszurd.


Ennyire nem eszik forrón a kását. Az antidepresszánsokra is azért tilos, mert összeakadhatnak. Viszont a lakosság java része szenved valamilyen krónikus keringési és egyéb betegségben, nekik azonban az alkohol egyáltalán nem tiltott.

2020. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!