Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki adjon válasz! Szerintet...

Valaki adjon válasz! Szerintetek ekkora gerincsérvvel megműtenek? Többi lent.

Figyelt kérdés
4 mm sérvem van az LV és S1 között jobb oldalra,ami nyomja az ülőideget.7 hete vagyok itthon,az alatt csontkovács 3x és 5 szteroidos injekció gerinhez,meg fájalom csillapító injekciók,solu medrol,marcain,stb,+gyógyszerek izomlazító,fájdalom csillapító,a lényeg hogy annyira jöttem helyre hogy feltudok állni fájdalom nélkül,de sántítok alapból és kb 15 percet bírok járni kissebb fájdalommal ami utánna nagyon felerősödik,de annyira hogy muszáj vízszintben lennem,a mozgásom lekorlátozódott annyira hogy a házban elsántikálok,3-4 hét múlva kontroll,és utánna döntik el a műtétet,szerintetek így még hagynak,vagy megműtenek?
2010. aug. 10. 08:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként 28 éves vagyok,most akartunk babát,csak közbe szólt az élet! :-(
2010. aug. 10. 08:59
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg csodálkozom hogy más 7 mm sérvel néha panaszkodik nekem meg 4 mm és így lekorlátoz,hogy van ez,pedig nem vagyok hisztis,nagyon tűröm a fájdalmat,de néha a vérnyomásom is leeshet mert a fájdalom úgy felerősödik hogy az ájulás határán vagyok,de ez csak ha 15-20 percet járkálok
2010. aug. 10. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem műtenek :( Szegénykém!!! Remélem a baba összejön! Ha nem most legalább később! Kitartást!
2010. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor hogy gyógyulok meg?ezzel miért nem műtenek?
2010. aug. 11. 17:27
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy néz ki megműtenek,mert nem tudok járni,csak nagyon minimálisat.370 ezer forint,de én nem szenvedek tovább.
2010. aug. 16. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Megműtöttek? Mi van veled?
2015. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!