Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S! Vmi tipp? (a kérdés...

S. O. S! Vmi tipp? (a kérdés túl rövid, a válasz túl hosszú)

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi lenne a történetem, hogy lisztérzékenység bizonyítása miatt 2 hét múlva gyomortükrözésem lesz.

Sajnos nálam ez krónikus hasmenésben nyilvánult meg, nem tudok kimozdulni sehova reasec nélkül, ráadásul az idegtől is megy a hasam. Abban szeretnék vmi tanácsot kérni, hogy hogy tudnám megelőzni a hasmenést, ha nem vehetek be gyógyszert a vizsgálat előtt és valószínűleg az idegtől is menni fog a hasam (ki ne lenne ideges egy gyomortükrközés előtt). Étcsokival előidézett szorulás meg hasonlók kilőve, mert laktóz érzékeny vagyok.

Nagyon megköszönném, ha vki tudna vmi jó módszert erre.


2011. okt. 6. 15:29
 1/2 anonim válasza:
HÁt szerintem valamiféle nagy pelenkával lehetne megoldani de ien dolog szentem nincs amre te gondolsz. csak az amire érzékeny vagy =/
2011. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Viccen kívül nekem is eszembe jutott már, de az milyen lenne már? Látszódna meg minden. Nah meg ugye azt is cserélni kéne :S
2011. okt. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!