Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik már átestek a koronavìrus...

Akik már átestek a koronavìruson, leírnák a tüneteket?

Figyelt kérdés

Annyira változó, hogy nem tudom nyomon követni.


Nem rég enyhe torokfájást kezdtem érezni, ìz szaglás még van, minimális tüsszögés, plusz olyan a mellkasomnál, mintha hideg levegőt szippantottam volna be, kellemetlen...nem tudom leírni, nem igazán volt gond a tüdőmmel még influeza esetén sem, szóval nem tudom, milyen egy kezdődő tüdőgyulladás...mik az enyhe, ráutaló jelek...egy magán mellkasröntgenen gondolkozom a jövőhéten...nehogy itt valami a háttérben, rejtve elkezdődjön..az a Majka nevű pasas is csak véletlen fedezte fel a tüdőben végbemenő változásokat..pedig enyhe tünetei voltak és ez a szar már elkezdte rombolni a szervét...



Röviden, aggódom.


Köszi előre is!



2020. nov. 12. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Leirom neked két évente hogy vagyok influenzás, ez így meggy 12-éves koromtól most vagyok 47/F.

3-napig az ágyból alig birok fel kelni enni szinte semmi, ráz a hideg még a 25-fokos szobába is ízeket, szagokat nem érzek .

Csontig hattóló fájdalom, teljes izom gyengeség, teljes apátia .

3-nap után vissza jön az élet kedv de jön a leg rosszabb a köhögés olyan szinten hogy az ágyban elájulók .

3-napig tart de csak azért mert van egy titkos receptem ami talpra állít és ez a 1-liter csipke tea, bele saját száraz bor fél liter egy kkanál bors, egy kkanál csípős paprika ez is saját .

2020. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

"Annyira változó, hogy nem tudom nyomon követni."

És ez így is marad, akárhány kérdést kiírsz róla, mivel (igaz, hogy vannak azért tipikus tünetek, de) mindenkinél más és más a lefolyása.

Ha gyanús vagy magadnak, hívd fel a háziorvosodat, és bízd rá a továbbiakat!

2020. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

1-es

De azért 35 éve büszkén be nem oltatod magad.

2020. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!