Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erősebb megfázásnál el lehet...

Erősebb megfázásnál el lehet vesziteni időnkent a szaglást?

Figyelt kérdés

#Szaglásveszítés
2020. nov. 17. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg ha az orrod is bedugul.
2020. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

... vagy akkor ha bizonyos orrcseppeket az előírtnál hosszabb ideig használsz, heteken keresztül...


De sajnos a jelenlegi helyzetben a koronavírus esélyesebb. :(

2020. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az izlés meg van, csak a szaglással van gond. Megfázás, rekedtség, 37,2 C láz. Két napot köhögtem is, de most már leállt.
2020. nov. 17. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
48 éves vagyok és soha nem vesztettem még el náthánál a szaglásom csak most amikor covidos lettem
2020. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Az izlést is elvestitetted vagy csak a szaglást? Es hany napig tartott?
2020. nov. 17. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ízlést is elvesztettem 2 hétig tartott azután enyhén visszajött de még most sem az igazi..... szörnyű
2020. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Mihamarabbi gyógyulást
2020. nov. 17. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfazasnal nincs olyan, hogy csak ugy elmegy a szaglas. Ott annyira be van dugulva az orr, hogy magatol ertetodonek tunik, ha kevesbe erzel szagokat. De azert ha letudoznel egy illoolajat, ereznel valamit. Covidnal pedig nem.
2020. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!