Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is tapasztalta ezt a...

Más is tapasztalta ezt a maszktól? (Nem vagyok maszk ellenes!)

Figyelt kérdés
Amióta nálunk minden közterületen kötelező a maszk, tehát lényegében csak a lakásban nincs az emberen maszk) azóta minden nap erős fejfájásom van, ami inkább már migrén. Fáradékonyabb is vagyok. Más is tapasztalt ilyet a maszk miatt?
2020. nov. 22. 17:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
16%
És ezt honnan gondolod hogy a maszktól van simán lehet hogy elkaptál valamit(betegség,vírus stb.)
2020. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ilyen erővel te honnan gondolod hogy nem aa maszktól van? Amúgy írtam hogy azóta van amióta csak a lakásban nem kell maszk. Otthon el is múlik a fejfájásom.
2020. nov. 22. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem, de nem szeretek benne beszélgetni, mert ugy érzem nem kapok levegőt
2020. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Kinti levegő is elég fáradékonnyá tehet alapból, hideg is, nyírkos is és most még smogos is.
2020. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Én nem hinném, hogy a maszk okozza. Én nyáron és tavasszal is hordtam maszkot, ott is ahol nem volt kötelező, az utcán is, és mégsem fájt soha a fejem.

A fejfájást sok minden okozhatja, olyan egészségügyi probléma, ami lappang benned, de nem tudsz még róla, vagy a frontok, vagy akármi.

2020. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nincs rajtam a maszk, el is múlik a fejfájásom, de a lakáson kívül mindenhol kötelező.
2020. nov. 22. 17:59
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
akkor pszichésen van ez neked...
2020. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem pszichés!
2020. nov. 22. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Akadályoztatott légzés okozhat fejfájást. Próbálj meg figyelni, hogy mélyebbeket lélegezz a maszkban.
2020. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha maszk nélkül nem tapasztalod akkor kizárásos alapon össze kell függjön vele, ez ennyire egyszerű, minden más terelés. Egyébként nem egyedi panasz és az egészségüket féltők sajnos jellemzően önző módon megpróbálják beleszuggerálni az emberekbe, hogy pszichés vagy csak véletlen egybeesés ami nagyon felbosszant mert gyermekek esetében is ezt művelik pl. a rettegő tanárok.
2020. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!