Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feldagadt arccal hova forduljunk?

Feldagadt arccal hova forduljunk?

Figyelt kérdés
Édesapámnak ma reggelre nagyon feldagadt az egész arca. Hova forduljunk ezzel így hétvégén? Ügyeletre menjünk vele, vagy mit csináljunk?
2020. nov. 29. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
foga is fáj? mert akkor fogorvosi ügyelet
2020. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van neki rossz foga, de nem fáj neki. Most hidegvizes borogatással próbáljuk leapasztani neki.
2020. nov. 29. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletes orvost, és ő megmondja. Lehet allergiás reakció is.
2020. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kovid idején mennyire foglalkoznak ezzel az ügyeleten?
2020. nov. 29. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Hívd már fel!

Vagy megvárod míg a torka is bedagad, ha tényleg allergiás reakció?

2020. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem allergia! Hónapok óta van neki egy rossz foga, ami gyakran fájt is neki, de nem ment fogorvoshoz!
2020. nov. 29. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:

begyulladt a foga, menjetek az ügyeletre, fel kell nyitni, ki kell engedni belőle a gennyet, ami most az arcába ment.

egyszer jártam én is így, szintén pont hétvégén, hát hétfőn a doki majdnem rosszul lett a látványomtól és azonnal előrevett.

ne várjatok holnapig, nagy baj lehet belőle, ha nincs időben megcsapolva az a fog..

2020. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így.Fogászaton felnyították,és írtak gyógyszert is.
2020. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem csak egyoldalon van feldagadva az arca, hanem az egész, és a szája is. Torka, nyaka nem duzzadt. Nem akarja az ügyeletet, azt mondja, holnap felhívja a házi dokit.
2020. nov. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!