Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb 2 hét alatt szeretnék...

Kb 2 hét alatt szeretnék hízni, terv szerint 5 kg-t. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tippeket várnék, mit egyek. Húst nem nagyon szeretnék, csak ha nagyon muszáj. Sportolni csak futás, biciklizés formájában szoktam. Köszi a segítséget.
2010. aug. 11. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.A Viadat3-on megy egy ilyesmi sorozat valóságshow(vagy nem tudom melyik csatornán,nézd meg az újságban)és ott kapsz tippeket.De a boltban olyan ételeket vásárolj,amik hizlalnak,mint például a csoki,de nézd meg a csomagolást,ott van valahol rajta,hogy kl,kalória,és minél nagyobb szám van odaírva ezek mellé,annál jobb.:)
2010. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem megy 1 hét alatt is, úgyhogy lehetséges :D De egészségesnek nem mondanám :S Hízni gyorsan csak a sok egészségtelen, zsíros, cukros kajától lehet...
2010. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hirtelen súlygyarapodás(ahogyan a súlyvesztés is) roppant káros a szervezetre. A célod elérése érdekében egészségtelen, szénhidrátban gazdag, zsírban tocsogó ételeket kellene fogyasztanod, de ezt semmiképp nem ajánlom. A vércukorszinted magasra ugorhat, ill. a vérnyomásod... szerintem te sem örülnél ennek. Azt tanácsolom, hogy adj magadnak időt a hízásra. Segítségként használd a Béres cseppet+C vitamint. Táplálkozz emellett rendszeresen és meg lesz az eredménye.
2010. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor türelmes leszek. Köszi szépen.:)
2010. aug. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!