Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy magam mintha...

Miért érzem úgy magam mintha beteg lennék?

Figyelt kérdés
Ez az “érzés” akkor jön elő amikor egy fontosabb esemény közeledik(1-2nappal előtte)Például egy nyaralás, vagy barátokkal szórakozás esetleg vizsga.Ilyenkor úgy érzem magam, mint aki kezd beteg lenni:Fájnak a csontjaim,fáradt vagyok,fázok és néha a torkom is kiszárad. Mikor elérkezik ez a vizsga, vagy bulizás már teljesen jól vagyok. Ez normális? Másokkal is előfordult már? Válaszaitokat előre is köszönöm! 16/F

2020. dec. 5. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert tudatosan ráparázol. Nekem vizsga előtt mindig hasmenésem volt. De nagyon durván. De csak vizsga előtt, ettem az ideget és előjött. Meg egy ideig rendszeresen néztem a Dr. House-t, na akkor rohadt beteg voltam mindig. Ha a vérnyomásom figyeltem, felment, ha valaki köhögött benne, elkezdett fájni a tüdőm.. az emberi elme sokmindenre képes.Természetes.
2020. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Amúgy régen nem voltam parázos típus, de most bevallom az vagyok. Ez ellen lehet tenni valamit?
2020. dec. 5. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Első leírta. OOC:

Ha az ember tudata tud betegséget generálni, akkor az ellenkezőjére miért nem képes, tehát a tudatával gyógyítani?🤔

2020. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet van benne igazság:D
2020. dec. 5. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!