Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha erősítő tornázom pl, utána...

Ha erősítő tornázom pl, utána miért érzem úgy ált. mintha beteg lennék?(fázás, gyengeség)

Figyelt kérdés

Már ettem is, de máskor is ezt tapasztalom.

Nem sokat csináltam, de ennyit se bírok, vagy pl savas a szervezetem? Ez a tipp csak úgy rémlik valahonnan..de maga a mozgásom is már évek óta olyan nehézkes. Úgy értve, hogy pl egy 4ütemű fekvőtámasz földön támaszkodós szakaszai rendkívül fárasztó, kényelmetlen..Miért?


2020. aug. 25. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy, mint a tavaszi szellő. Ne aggódj, én is így vagyok ezzel, meg még sokan mások. Sétálok 1 kilométert és KO vagyok, le kell ülnöm, kezem-lábam remeg.
2020. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Komolyan csak a kondi? ..én nem hiszem el.

#1 egyébként dohányzol, v selejtesen táplálkozol esetleg? Már bocsánat (:de szerintem inkább vmilyen "méreganyag a hunyó

2020. aug. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!