Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés ellen?

Szédülés ellen?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felkeltem dolgozni, már amikor nyúltam, hogy lekapcsoljam a telefonon az ébresztőt, gyorsan visszakellett feküdnöm, mert annyira szédültem. Felültem, de majdnem visszadőltem, anyámat kellet felkeltenem, hogy hozzon vizet, vagy valami cukrosat. Bár indulásig szédültem, munkaidő alatt enyhült, nem múlt el, de tudtam mellette dolgozni. Mikor hazaértem ugyan olyan erősen visszatért és azóta tart, ha megmozdítom a fejem.

Mit tudnék használni, ami elmulasztja?

20l


2020. dec. 6. 23:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Vérnyomást mértem, 3x is a nap folyamán. Az rendben van.
2020. dec. 6. 23:45
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A szèdûlèst számos ártalmatlan ok, de betegsèg elôjele is okozhatja. Lehet idegrendszeri betegség a háttérben! De lehet a belsô fûl gyulladás is! Meg kell figyelned, meddig tart ez az èrzés! Javaslom, hogy nèzesd meg elôszôr a fûleidet Szakorvossal! Minden jót!
2020. dec. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!