Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúr bal oldalt a mellkasom,...

Szúr bal oldalt a mellkasom, ez vajon mennyire komoly?(a megjegyzésbe kifejtem)

Figyelt kérdés
mostanába többszőr van hogy rövid időre (kb fél perc) szúró fájdalom nyílal belém bal oldalt majdnem a szív környékén. én arra gondoltam hogy mostanság kevesebbet mozgok és talán a rossz tartás miatt van, ez a tünet legtöbbször üléskor vagy ágyban fekvéskor talál meg, más vele járója nincsen, ha mozgok nem rosszabbodik és általában mintha a mozgás segítene is abban hogy elmúljon. mi lehet a baj? kell komolyabb kivizsgálás?

2020. dec. 9. 03:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kardiológiai vizsgálatra de lehet csak a rekesz izom, vagy a mellhártya fáj, puffadás is okos kardiológiai problémákat. Zárd ki az összes lehetőséget
2020. dec. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak nem akarok felesleges köröket tenni, főleg így a járvány közepén
2020. dec. 10. 01:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először szüntesse meg az esetleges puffadást kiváltó dolgokat, tornázz, egyél magnéziumot, rendesen etkezz. Ha ezek mellett, után még mindig gond van akkor menj orvoshoz.
2020. dec. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. dec. 11. 03:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Korona
2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Nekem mostanában pont ugyanez van.:(
2021. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem ez megritkult, egy ideig szedtem magnezumot ilyen fel tabletanyit 2 hetig es mostanaban probalok odafigyelni hogy nem szedem a vitamint hogy magnezium dus eteleket egyet meg vmennyire atmozgassam magam minden nap...jobban vagyok
2021. jan. 17. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!