Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nekt3k is rosszabb a hangulato...

Nekt3k is rosszabb a hangulatotok mostanság?

Figyelt kérdés
Ez a hideg,korán sötétedés,szinte egésznapos szürkület engem nagyon lehúz,ti hogy vagytok vele?Semmi kedvem semmihez...
2020. dec. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én igyekszem nem tudomást venni róla. Persze nekem is nagyon hiányzik már a napfény, jóformán ki sem dugom az orrom a házból.

Nem vagyok annyira motivált, mint szoktam lenni, de ez van, kihozom a mostani állapotból azt, amit lehet.


Arra koncentrálok, mit tudok megtenni, nem arra, most mit miért nem.

2020. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem is feltétlen a korai sötétedés húz le, hanem hogy sietni kell haza, nehogy 'elkéssünk'.

Ez az az érzés, ami miatt néha elég kedvtelen vagyok, kb el se indulok inkább sehova..

2020. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen,ez a maszkosdi is,semmit nem tud csinálni az ember jóformán a munkán kívül,ha kimegy is siethet haza mint aki háziőrizetben van...
2020. dec. 14. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
enis ugyanigy vagyok,eleg szar
2020. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!