Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mozgó lábkörömmel mit érdemes...

Mozgó lábkörömmel mit érdemes csinálni? Várjam meg míg leesik magától, vagy menjek vele dokihoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg leesik, de ne erőltesd. Kösd be, mindennap cseréld ki rajta kötést és ha leesik,akkor hintőporozd be és kösd be mull-lappal.Ha piros vagy fáj,akkor menj el vele dokihoz.
2010. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem fáj,nem piros,de nagyon undi..én nm is merek hozzányúlni,de orvoshoz se merek vele menni:)
2010. aug. 12. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

gonolom kicsit lila, később meg sötét színe lesz

én vártam vele és pár hónap alatt kinőtt

2010. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
épp ez az ,hogy nem lila,csak mozog...bár korábban ráejtettem vmit,de nem gondoltam,hogy attól majd egyszercsak leesik:)
2010. aug. 15. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ja ez szar

de örülj neki nem a kezednél van az nagyon rossz kicsit visszataszító is

nekem a cipő törte fel és attól

:S

amúgy tényleg kinő majd úgyhogy ne aggódj

2010. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké.köszi...ha leesik,és még nem nő vissza az új,mit tegyek rá? sebtapasz,kötés vagy csak a zoknit? köszi szépen a segítséget:)
2010. aug. 15. 14:59
 7/8 Suhanc72 válasza:
Alatta elég érzékeny lesz egy darabig, addig rendesen kösd be, ha az érzékenység elmúlik, már hagyhatod szabadon. Egyébként 2* rúgtam már küszöbbe és bár mindkétszer azt hittem, le fog válni a körmöm, egyszer meg tudott tapadni és nem jött le, úgyhogy neked is lehet szerencséd. :))
2010. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi szépen:)
2010. aug. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!