Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ekkora hőségben, meleg lakásba...

Ekkora hőségben, meleg lakásban, ventilátor mellett mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

bp-en lakunk 3. emeleten xx kerben. jelenlegi hőmérséklet: 37-38 fok. szóval nem valami emberbarát.

a konyhában a járólap egész barátságos, kicsit hideg, de a szobában a szőnyeg meleg, mintha padlófűtés menne egésznap, még este is...

mi a jó ... csináljak? lehűtés szempontjából, illetve ilyen melegben ti mit csináltok?

strandra nem fizetek, és semmilyen vizi dolgot nem szeretnék, ennek megvan az oka, szóval kilőve.


2011. aug. 26. 17:05
 1/8 anonim válasza:
51%
hallgass csillámfaszlámát :D
2011. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

áh, http://www.youtube.com/watch?v=ykwqXuMPsoc

már ez se segített... :(

2011. aug. 26. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem csinálok semmit. Ülök a gép előtt, megy a ventilátor, a függönyök be vannak húzva és egy jégkockával teli pohárból szürcsölöm az üdítőmet.
2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engedd le a redőnyt,húzd be a sötétítőt,ha nincs tegyél plédet,törölközőt az ablakokra és napközben csukd be,éjszakár nyisd ki,és máris nem lesz olyan meleg a lakásban. Ventilátor elé tegyél hideg vizes rongyot,vagy jég akut,hidegebb levegőt fúj.

Egyél fagyit,igyál sokat,olvassál, számítógépezzél, menjél barlangba kirándulni-ott hideg van.

2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
forró zuhany és utána kb. fél óráig tök jó hűvösnek érzel mindent és ne igyál hideget,hanem igyál forró teát így más lesz a hőérzeted.
2011. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Hogy nyavalyog mindenki a meleg miatt... De ez hagyján, van akit megértek mert nem szereti a meleget, meg nem is jó neki egészségügyileg. De mikor mindenki nyárnyárnyár, aztán jön a nyár, és elkezdenek nyavalyogni hogy jajj de meleg van, húúú....
2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szigetelés érdemes lenne jövőre megcsináltatni. Nálunk 27 fok van! Kellemesen hűvös, mintha nem is lenne kint kánikula.
2011. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4 emeletes ez a csusztatott zsalus fos... nem szigeteltetik, nem igazán érdekli ezeket az embereket a ház, csak hogy a fű locsolva legyen, meg jó sok kutyaszar legyen benne.

este nyitva az ablak, a beton olyan 32 fokos és a levegő is, szóval este azt kapjuk :D

igazából értelme sincs kinyitni :)

am én sosem szerettem a meleget, a telet jobban kedvelem illetve a tavaszt. tudod az aranyközépút mindig jobb.... tehát a 25 fok teljesen korrekt :)

de nem értem hogy lehet hetekig 38 fok?! és a legrosszabb, hogy ez a betondzsungel nem lesz hűsebb, vagy kellemesebb. de hát itt van most lehetőségem lakni, ez van :)

én csak tippeket kértem, aki segített annak köszönöm szépen!

2011. aug. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!