Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A padlófűtés okozott valakinek...

A padlófűtés okozott valakinek egészségügyi panaszokat?

Figyelt kérdés
Az új házunkban padlófűtés lesz. Még nem lakunk bent, de egy két órát bent tartózkodás után a cipőbe alig megy bele a lábam, mintha kicsit megdagadt volna és kicsit szédülök is. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Ez vajon elmúlik majd idővel, ha megszokja a szervezetem a padlófűtés hatását?

2020. dec. 16. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenről én még életemben nem hallottam. Bár nem is értem a kérdést, mert az elején írod, hogy lesz majd, de már fáj a lábad tőle. Hőfokot jól kell beállítani.
2020. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Én csak azt hallottam, hogy a padlófűtés miatt az asztmások rosszabbul lehetnek, mert lebegteti a port.
2020. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom sima melegvíz fogja adni a hőt. Lebegteti a port és felszálló légáramlást eredményez, emiatt furcsa. Nincs a nagy poron kívül más egészségügyi kockázata, ezalapján a radiátor is egészségkárosító lehetne.
2020. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy milyen a ház szigetelése, milyen munkát végeztek a mesterek. Ha gyatra a szigetelés, akkor magasabb hőfokon kell keringetni a padlófűtést. Így a port is jobban tudja lebegtetni. Állítólag akinek visszeres a lába, azok számára nem tesz jót a padlófűtés, mert a hőtől jobban kitágulnak az erek.


Egy korszerűen leszigetelt lakásban nehéz megállapítani, hogy padlófűtés van, mert olyan alacsony hőfokon üzemel.


Az nem lehetséges, hogy mivel még nem laktok ott, ezért most még nagyon hideg a ház és a padlófűtés maximumon megy, hogy fel tudja fűteni?

2020. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen magas hőfokra van állítva, hogy átmelegedjenek a falak. Biztosan ez zavart meg.
2020. dec. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!