Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? 2 hete...

Mi lehet a bajom? 2 hete nagyon gyakran erős hányingerem van, főleg reggelente, de néha este is.

Figyelt kérdés

Többször volt, hogy reggel hánytam is, aztán jobban lettem kávé után. De sokszor este is alig bírom ki, hogy ne hányjak...

Igaz, hogy kicsit stresszes vagyok, de sokkal stresszesebb is szoktam lenni, mindenféle tünet nélkül.

Terhes nem vagyok, mert védekezünk és megjött előző hónapban.

Hányingerem kívül semmi más bajom nincs. Az elmúlt 2 hétben volt pár nap, amikor hányingerem sem volt.

25N



2020. dec. 23. 09:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt hogy lehet igazolni, hogy savas vagyok-e? Vérképből? Milyen gyógyszer jó rá?


Egyébként végül csináltam tesztet is, negatív

2020. dec. 23. 19:55
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sokáig szenvedtem a gyomroddal kb ugyan úgy mint te csak én enni se bírtam

Anya is savas mondta hogy próbáljam meg hátha segit a savlekötő végül 2 nap szedés után minden jó volt

[link] mi ezt szedjük de ez vény köteles ha jól tudom

Kérj valami olyat a patikában ami nem vényköteles ha nem tudsz iratni

Ui: szerintem vérből nem mutatható ki de nem biztos

2020. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!