Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bepiáztatok este, jobban...

Bepiáztatok este, jobban vagytok már, mit tettetek érdekében,hogy jobban legyetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 12:53
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
78%
Szia! Èn ittam kèt fèle alkoholt, - bort ès pezsgöt is, de csak mèrtèkletesen, igy nem lett semmifèle problèmám! Minden jót!
2021. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minőségi pálinkát ittam, elég keményen berúgtam, de semmi másnaposság.
2021. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

De a kérdés nem ez volt.

Gyógysört neki, és hideg húslevest.

2021. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj enni rá kenyeret (teljes kiörlésűt, ne fehér mérget) az felszivja az alkoholt valamennyire, de bármi más is jó csak ne az ital legyen egyedül a gyomrodban
2021. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,


Jótanács: ha egy-, max kétféle alkoholos italt iszol, szinte biztos, hogy nem leszel halálodon másnap. :D Mi hárman ittunk meg pár hete egy 0,7l-es 70%os abszintintot 3 óra alatt, segg részegek lettünk de másnap semmi bajunk nem volt.

Máskor meg csapatépítőn megittam 2 sört, 2 strongbow goldot meg pár feles 40-50 fokos pálinkát, illetve némi bort és 3x is hánytam másnaposan.

2021. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!