Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok este aludni? 18/L

Miért nem tudok este aludni? 18/L

Figyelt kérdés
Mi a legjobb megoldás/gyógyír erre?
2020. nov. 23. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kijárási tilalom előtt mindig kimentem sétálni este, ilyen tájékban. Most viszont... hát, nekem is nehezemre esik elaludni időnként. Valami nyugodt zene, vagy nyugis elfoglaltság el tudja álmosítani az embert (például rajzolás), de a forró zuhany is álmosító erejű lehet. Azt vélem felfedezni, hogy ha ezen az oldalon privátban beszélgetsz valakivel, vagy kiírsz egy terjedelmes kérdést/választ, az is lehet álmosító erejű.
2020. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%
Én sem tudok elaludni, most ezt hallgatom: https://www.youtube.com/watch?v=3nM8TLXKjwc de kezd idegesíteni szóval szerintem kikapcsolom. A legjobb az egészben hogy holnap nyolckor online órám lesz, és valahogy fel kellene kelnem. De még indig jobb, mintha be kellene mennem a suliba.
2020. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Peldaul este veszed be a vitaminjaidat?

Deli 12 utan iszol kavet-teat?

2020. nov. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Èn sem bírok, gyere át! :D 25f
2020. nov. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kávézom semmi ilyesmi most indulok én is dolgozni 💁 .. jó lesz lehet most rám fér egy kávé vagy egy energia ital
2020. nov. 23. 04:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok álmos akkor masztizok egyet és utána pikpak bealszok

31/f

2020. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!