Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bio-Melatonin 3mg-ről vélemények?

Bio-Melatonin 3mg-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Alvási problémáim vannak, és ezt javasolták, mert ez nem kimondottan altató, de segít az elalvásban.

Valakinek van tapasztalata erről a szerről?

Köszönöm előre is



2021. jan. 2. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívesen szednék hormonkészítményt. Főleg olyat nem aminek nem ismert a hosszútávú hatása.
2021. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én használtam ilyet. Érdekes, mert egy másik fajtát is szedtem régebben, ami csak 1 mg-os volt. Abból 2 kellett, hogy elálmosodjak közepesen. A 3mg-osból bevettem először felet, nem ért semmit. Utána 1 egészet, az se. Végül azt is kettesével szedtem, úgy értem el vele ugyan azt a hatást, mint a másikkal. Nem rossz amúgy, csak drága, és nem ajánlott sokáig szedni.
2021. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Amikor mesterséges hormont szed az ember, arra készteti a szervezetét, hogy ne is termelje azt. Tudod; amit nem használsz, az elsatnyul. Ha kevés a melatonin, az a mellékvese kifáradásától van. A mai embernél ez jellemzően ott kezdődik, hogy felborítja a cirkadián ritmusát. Este aktív, reggel meg alig tud felkelni. Ott folytatódik, nyakig van külső és belső stresszforrásokkal. Utóbbiakról nem is tud. Ez mind emeli a kortizolszintet, ami a melatonin antagonistája. Tehát nem a melatonint kellene pótolni, hanem a kortizol csökkentésével engedni a szervezetednek, hogy megtermelje azt. Sajnos, ez a mai, akadémikus orvoslás átka; a tüneteket és nem az okokat akarja megszüntetni.
2021. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Használtam egy ideig, pár hónapig, jó volt, segített.
2021. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a melatonin a legjobb alvásproblémába, ha valaki 'segédeszközhöz' folyamodik... Nekem pl semmi gyógynövényes cucc nem használt egyáltalán, a vényre felírható altatók meg pár nap után inkább rontanaka helyzeten


Jó ideje szedek melatonint hogy elálmosodjak, semmi különöset nem tapasztaltam


Gyógyszertárban b.sz.tt drága, ne ott vegyél

Pl. testépítő boltokban is lehet venni

De legjobb ha ebayrol veszed úgy olcsóbb, én ezt szoktam

[link]

2021. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Sziasztok. Én világ életemben jó alvó voltam... Eddig.. Kb egy hónapja szenvedtem, ez a tabletta az első szem utan hatott és végig aludtam az éjszakát. Csak ajánlom.. Semmi kabultsag másnap..
2021. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!