Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mostmár éltem végéig így...

Ez mostmár éltem végéig így fog mükődni? Függő lettem? Már nem bírom ezt így idegekkel! Nagyon megvagyok ilyedve már!

Figyelt kérdés
Múlt év augusztusába kezdődőt minden a nyaralánál. Nem tudtam wcre menni. Akkor vettem be életem első hajható gyógyszerét és ez így meg azota is. Azota is már egy éve csak hashajtóval megy a dolog. De én ezt már így igencsak nem bírom. Voltak dokinál annyit mondot h igyak sokat! De semmi se használ se a joghurt evés se a mozgás se a buza korpa se a sok víz. Egyszerűen semmi. Kedzek nagyon félni h valami komolyabb gond van! Ennyi idő alatt függővé vállhattam? Voltam januárba ultranhangon mgnézték nem e nagyobb vmelyik szervem ot kiderült h vese cisztáim vannak ha lenne vmi komolyabbam azt ott észre vették volna annak ellenére h nem azért mentem? Pl rák? Tényleg nagyon kezdek megilyedni! A proalktinom az egekbe van és ez is mult év augusztusába kezdődőtt és ég az is kikezelve szerintettek ahoz lehet köze? Vagy semmi? Kérlek segítsetek nagyon elvagyok keseredve 19 éves nő vagyok és nem tudok rendes életet élni!:(
2010. aug. 13. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, ha rosszul tudnám, de hashajtótól nem lehet függővé válni.

Inkább gyanakodnék valami pszichés okokra. Ha gondolod, keress fel egy pszichológust. El sem hinnéd, mennyi pszichés probléma mutatkozik meg székelési zavarként.

2010. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kélek ne haagudjatok a zagyva szövegért ma kaptam egy laptopt és életembe előszőr gépelek ezen é nagyon szokatlan! A vége az akart lenni, hogy még nincs kikezelve a prolaktinomse! Tényleg bocsánat érte!
2010. aug. 13. 23:50
 3/16 A kérdező kommentje:
de sajnos lehet! Azt mondta a dokim h egy idő után megszokja a szervezet és a belekutána már nem fognak maguktol dolgozni!
2010. aug. 13. 23:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Milyen hashajtót szedsz? Mennyi ideje? Milyen dózisban?
2010. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
váltogatni szoktam. Mert egy idő után kb a második doboz vége fele már kezd hatástalan lenni! Jelenleg dulcolaxot szedek. Kb 3 naponta 2öt.
2010. aug. 13. 23:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a gasztroenterológiára vagy mi a neve, és ezzel egyidőben pszichológushoz! Mert mondom, lehet, hogy pszichés okok IS vannak.
2010. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sok sok barack, őszi, sárga, nektarin, akár konzerv is,

meg nyomhatsz mellé egy kis szilvát is.

Ha még nem próbáltad, akkor szerintem próbáld ki.

2010. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Meg ez is jó valamire "Tisasen tabletta".

Csak azért, hogy ne mindig ugyanazt szedd.


[link]

2010. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyél szilvát , és igyál rá tejet. Hashajtó, csak a természetes módja. Ne tömd tele magad gyógyszerrel. Nem jó. Egyébként tényleg egyél rengeteg rostos dolgot és nagyon sok folyadékot igyál. Ettől biztosan javulni fog. Ha viszont stresszelsz azon, hogy nem sikerül a dolog, akkor nem is fog mert bevonzod. Legyél egy kicsit optimistább. ^^ Sok sikert!


14/L

2010. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rendes táplálkozás az alapja az egésznek, sok gyümölcs és zöldség, különösen olyan termékek, amiknek magas a rosttartalma. Ha nekem problémám van, szilvalekvárt szoktam enni pár napig, egy idő után hat. Ne nyúlj rögtön a hashajtóhoz, próbálj meg várni egy kicsit.
2010. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!