Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megvagyok ijedve!...

Nagyon megvagyok ijedve! Hipochonder vagyok! Most vettem észre mikor belenéztem a tükörbe, hogy a pupillám nagyon kivan tágulva (fény hatására szűkül)! Nagyon félek, hogy agydaganat! Az okozhat ilyesmit? 19 vagyok!

Figyelt kérdés
Ma a barátnőm is megjegyezte,hogy de nagyok a pupilláim! Ma vettem észre először!
2010. ápr. 17. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha sötétben kitágul, világosban összeszűkül. Sötétben így próbál több fényt befogadni a szemed, világosban meg ki kell rekeszteni a felesleges fényt.
2010. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Micsoda hülye kérdés...a hipochonder általában tisztában vannak, hogy milyen tünetek milyen betegségekhez kapcsolódik!

Nyugodj meg, nincs semmi bajod!

2010. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De szerintem idáig nem volt ilyen vagy nem tudom! Félek :(
2010. ápr. 17. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
figy...utána lehet olvasni,amúgy meg kamu szaga van...-.-"
2010. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu esküszöm :S!
2010. ápr. 17. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is mióta élek ez van, élek és virulok, nincs agydaganatom, sem egyéb szervi bajom.

21/F

2010. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nekem eddig nem volt ilyen! Viszont most,hogy belenéztem a tükörbe lámpafénynél már normális volt!
2010. ápr. 17. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Jesszusom..

Keress fel egy pszichológust, de nagyon gyorsan!

2010. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És azt tudtad-e, hogy egy átlagos emberi testben naponta 3-4 rákos sejt keletkezik? ^^

Természetesen egy normálisan működő szervezetnek ezek olyanok, mint egy tanknak pár szúnyog. Könnyedén legyőzi őket az immunrendszer.

De a beteges félelmed a betegségektől megbetegíthet. Keress fel egy pszichológust.


Egyébként az agydaganat 1-2 hónap alatt megöl. Ha még itt leszel nyár végén is, akkor biztos nem az volt. :)

2010. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak szimplán hülye vagy, már bocs
2010. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!