Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A CBD olaj hatásai csak addig...

A CBD olaj hatásai csak addig tartanak, amíg aktívan fogyasztom?

Figyelt kérdés

Igazából soha nem tudtam, hogy a gyógyszerek, vitamimok, készítmények hatásai addig tartanak-e amíg fogyasztom őket.

Nem akartam/akarnék soha úgy "egészséges" lenni, hogy folyamatosan szedek valamit, nem tartom megoldásnak, csak átmeneti kezelésnek.

Ha elfogyasztok 10ml 10%os olajat pl. szorongásra vagy bármire, az lehet "végleges" orvosság vagy csak addig vagyok "jól" amíg használom?



2021. jan. 11. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ameddig csak használod. De én nem nagyon hiszek egy olajban ami mentális problémákat tesz rendbe, akkor már rég mindenki ezt használná. Arrol ne is beszélve hogy be is lett tiltva, plusz nem is olcsó dolog.
2021. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol van betiltva?
2021. jan. 11. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendszeresen kell szedni. De enni is rendszeresen szoktál, nem egyszer viszel be nyomelemeket és vitaminokat a szervezetedbe.

Mellesleg a teljes spektrumú nagyságrendekkel hatásosabb, csak nagyon nehéz hozzájutni mert van benne THC is valamennyi. Én egy barátom házilag főzött vaját fogyasztom laphámrákra. Ha érdekel akkor írj!

2021. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevàlik a CBD. Én akkor szoktam hasznàlni amikor szorongok,és segìt csak ajànlani tudom:)
2021. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!