Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A CBD olaj segíthet a elmúlasz...

A CBD olaj segíthet a elmúlasztani a szorongásból eredő kisebb esszenciális (fej)tremort/nyugalmi tremor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nyugtató nem jó, antidepresszánst két hónapig szedtem, most neurológustól kaptam ilyen antikolinerg szert nyugalmi tremorra, pár napja szedem de inkább csak mellékhatása van mint kívánt.

Persze "idő kellene ennek is meg nagyobb dózis.." őszintén nem szeretnék rászokni, vagyis ezzel élni az életem még ha segítene is..

Maga ez a kisebb remegés, nagyon bosszantó és rontja az életminőséget.. Mindig attól tartok, hogy valaki észreveszi stb..


Magnézium, masszázs, torna, egyéb étrend-kiegészítők gondolok aminosavakra, gaba, vagy gyógynövények nem jók.


2020. szept. 14. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a nem mindegy, hogy milyet veszel és abból mennyi cseppet kell használni ahhoz, hogy jobban legyél. Jó lenne tremorra is szerintem.
2020. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sertan tabletta, propanolol(beta blokkoló) ezeket próbáltad?
2021. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam propanorol-t. 1/8-ad tablettát de az is sok volt.. Szédültem stb.. 3 nap után abbahagytam
2021. ápr. 6. 14:42
 4/4 anonim válasza:
Én jelenleg fél Sertan tablettát, és 0.5frontint szedek. Ettől enyhülnek.
2021. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!