Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek mindig illatos...

Hogyan legyek mindig illatos és friss?

Figyelt kérdés
Régóta van bennem ez a félelem, hogy iszonyat büdös lehetek mert annó középiskolában egyik tesi óra végén menekült előlem a fél osztály mert állítólag nagyon büdös voltam, hátam mögött is kibeszéltek meg minden. Innentől mindennap bárhova megyek szagolgatom magam, hogy az vagyok e. Azóta jobb közösségekbe kerültem és onnantól sosem volt ilyen gond. Kérdeztem osztálytársakat, hogy az vagyok e de mindig nemet mondtak. PErsze azóta alig volt tesim is. Rendesen fürdök mindennap, napi 2x sőt fogat is mosok 2x. Alul is intim tusfürdővel törlöm mivel ott néha szokott lenni büdös folyadék de hát voltam nőgyógyásznál kaptam rá gyógyszert de nem múlt el. Ezért is kell betét mindig amit nem akarok már használni csak mensikor. Ugye a fürdés utána frissesség nem marad meg sokáig, ezért mindig dezodort használok és az sokáig szokott érezni. Nem tudom, hogy parfüm érdemes lenne e mellé mert így összekeverednek az illatok, vagy ti csajok, hogy szoktátok ezt? Átlagos vékonyka testalkatom van, rendesen szoktam enni, vérvételen csak a pajzsmirigy volt rossz de nem vészesen. Nem tudom miért izzadok ennyire főleg fenéknél. Egyszer anyám is érezte a szagomat, mert fürdés után elfelejtettem befújni magam és nagyon leizzadtam mikor sok felé mentem és megjegyezte amitől könnybe lábadt a szemem kicsit.:( Mit ajánlotok erre? Annyira berögzült ez a félelem belém, hogy büdös vagyok és mindenki menekül előlem.Esetleg valami étrend változás segítene mint egészséges ételek?..23L

2021. jan. 17. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hónod alját borotváld. Zuhany előtt töröld át ecetes vattával. Ezután szappannal alaposan mosd meg. Ahogy megtörölted azonnal nagyon jó minőségű dezodor.

A női részt ne hagyd annyiban. Ha szagos folyásod van kezeltesd ki!!! Alul is szőrteleníts. És elég a babaszappan. Kaki után fenékmosás alap. Ha van lehetőség persze.

Minden nap tiszta felső, melltartó, bugyi, zokni. Ez alap.

Lehet be vannak büdösödve a ruháid hónaljnál. Frissen mosva nem érzik, de ha rá izzadsz pokol. Erre szintén ecet! Ecetes vízbe vagy akár 10%-os töménységű ecetbe, nyomd bele a hónalj részét a ruhának és jól dörzsöld meg. Utána mosás.

Hajad mosd nyugodtan naponta. Mandulád nem krónikus gyulladt?

Fogad nem lyukas? Mert hiába mosod, ha büdös, mert van lyukas fogad.

Pajzsmirigyeddel mi van? Hozasd rendben, mert attól is lehet büdösebb az izzadás.

Vegyél valami finom púderes parfümöt. Pl. Lorenso Villoresi ez nagyon drága, de a minta olcsó és sokáig elég. A Neroli parfümériában kapható Pesten. Ezt csak a nyakadra, csuklódra!

Ezek mind saját tapasztalat, a nőgyógyászati részét kivéve.

Sok sikert!

2021. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A női részt ne hagyd annyiban. Ha szagos folyásod van kezeltesd ki!!! Alul is szőrteleníts. szoktam szőrteleniteni és voltam orvosnál de nem seegített :(

magán dokira meg jelenleg nincs pénzem de ha lesz elmegyek.

de az ecet nem büdös? nincs lyukas fogam sőt a lehelettem normális csak írtam hogy ne gondoljátok hogy nem mosok :)

2021. jan. 17. 08:03
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Első voltam.

Még annyit, hogy anyádnak kellene, hogy tanácsot adjon, nem pedig vadidegeneknek.

Az én kamasz fiam is leizzad, de a bűz ellen borotvál, ecetes törlést csinál, dezodorál, zuhany után parfümöz.

Ő is kétségbe volt esve, mert nagyon bebüdösödött néhányszor, de nem értem mire valók az anyukák, ha nem ilyen gondokat is megoldani?

2021. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De büdös, viszont jobb mint az izzadság és utána lemosod szapoannal, elillan a szaga.

Nem kell minden nap, csak ha érzed, hogy büdösebb a hónaljad.

A ruhák hónaljából meg kiszedi a mosószer az ecet szagot.

2021. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
anyámat ne keverd már ide...őt nem érdekli...direkt jöttem ide mert itt vadidegenek segíthetnek anonimon itt elvileg BÁRMIT meg lehet kérdezni...e manapság úgy tünik nem mindent
2021. jan. 17. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Lehet kérdezni, segítettem, ne durcáskodj. Csak szomorú, hogy egy anya erre nem figyel.
2021. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát sajnos nem.

rokonom viszont szokottt figyelni erre de ő is csak a dezosort ajánlotta...:( de találtam olyat ami egész nap érződik és finom _:D

2021. jan. 17. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindenesetre 100 % pamut fehernemu es nem muszalas ruha. Sokat jelent.
2021. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
AZ biztos, hogy a pukkantást azt elfelejtheted.
2021. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9.mi van?
2021. jan. 18. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!