Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Illatos eu betéttől lehet bajom?

Illatos eu betéttől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Boltba véletlen iylet vettem

Lesz tőle bármi bajom

14/l,nem vagyok hajlamos a fertozesekre



2018. ápr. 12. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Fertozesed nem lehet tole, viszont allergias reakciot kivalthat, ami nem valami kellemes, foleg ott.
2018. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted forgalmaznák, ha bajod lenne tőle? :)


Pont azért illatosítják, hogy a komfortérzeted meglegyen. Barackillatú (stb., stb. illatú) vécépapír is létezik, még sincs tőle senkinek semmi baja. Ez is ez a kategória.

2018. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

1-es, szerintem 100 ezer emberből egynek. Ne vészmadárkodj! :D


A lány 14 éves, nem kéne megijeszteni.

2018. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez csak az en peldam, en semmilyen illatositottat nem tudok elviselni, mert voros lesz tole es viszket.

En igy jartam vele, ezert mondtam h ez is megtortenhet (de jobb ha nem tortenik), feltett egy kerdest, en valaszoltam te meg belekotsz. Ha nem tetszik, gorgess tovabb, ha meg nem ertesz vele egyet, akk eloszor inkabb tajekozodj es csak utana szolj le.

2018. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
1-es valaszolo nem veszmadarkodik, ugyanis nem annyira ritka hogy allergiat vagy irritaciot okoz sajnos. Mikor nekem volt egy folyton visszatero irritacios problemam akkor minden orvos akinel jartam megkerdezte; hogy illatositott betetet/tisztasagit hasznalok-e, mert sok esetben az is lehet a problema (az en esetem mas volt, sosem hasznaltam illatositottat, valoszinuleg hormonvaltozas miatt volt ez akkoriban).
2018. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Jó, oké utolsó, de ha neked hormonális problémád volt, akkor miért nulláztatok le?


Csak segíteni akartam a lánynak. Semmi hátsó szándékom nem volt a válaszommal.

2018. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Azert, mert nekem mondod h ne veszmadarkodjak, mikor te irtal hulyeseget.

Egyepkent meg nagyon gaz h ennyire lesed azokat a hulye pontokat.

2018. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

4., közben látom, írtál. Nem látod a nevetőjelet? Egyáltalán nem kötöttem beléd!


És az ilyenfajta allergia igen is nagyon ritka. Sajnálom, hogy így jártál.

2018. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyaltalan nem nagyon ritka. Hulyesegeket irsz, es meg a sajat igazadat is erositek... Na, ezert pontoztak le.
2018. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Inkább hagyjuk. :) Nincs kedvem vitatkozni.


Kérdező, te pedig ne aggódj, nem lesz bajod. Ha észreveszel valamit, természetesen vegyél másikat.

2018. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!