Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire fáj a varrás?

Mennyire fáj a varrás?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap nagyon csúnyán ráhúztam a széket mindkét mutató ujjamra, nagyon-nagyon csúnya, ömlött belőle a vér. Akkor azonnal kimostam hideg vízzel, aztán elmentem az ügyeletre, ahol lefertőtlenitették, és bekötötték. Ez tegnap este volt, aztmondták hogy meg kéne nézetni egy korházba is hogy nem-e tört el, de nem mentem el végül hajnalok hajnalán sehova, mert szerintem nem tudnám mozgatni, és őrületesen fájna még mindig. Mert azóta igazából csak szorítást érzek, de már közel se fáj annyira mint tegnap amikor megtörtént. Ma cseréltem kötést, és betadinnal lefertőtlenítettük megint. Viszont holnap felhívom háziorvosomat, azért megmutatom neki. Az a baj, hogy az is lehet hogy varrni kell, elég ronda, és a körmöm, ujjam felső részénél a bőr megvan nyílva, ott érzéketlen is teljesen a bőr, mondjuk ez érthető. A kérdésem pedig az az, hogy ha esetleg varrni kell, az nagyon fáj?

2021. jan. 17. 20:34
 1/10 Angel3000 ***** válasza:
54%
Szia! Nem kell félned, - mert helyi érzéstelenités utàn varrnàk csak!
2021. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a látvány is zavar. Rosszabb mint mondjuk egy vérvétel? És szerintetek kell egy ilyet varrni?
2021. jan. 17. 20:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Most azt az információt kaptam, hogy 2 nap után már nem varrják össze, hiszen elkezdett gyógyulni. Igaz ez?
2021. jan. 17. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt napokkal később mar nem lehet osszevarrni
2021. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit csinálnak vele?
2021. jan. 17. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
imádkoznak felette kb, max újrakötik.
2021. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen cserelgesd a kötést és fertotlenitsd. Felesleges háziorvosnak mutogatni
2021. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Legjobban az zavar hogy nem érzem az ujjam felső részét és a körmömet
2021. jan. 17. 22:09
 9/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az màr baj! Mindenképp akkor iràny az orvos!
2021. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az orvost, azt mondta nem tudna ő se vele mit csinálni, max megröntgeneztetni Pesten, de nem nagyon törhetett el mert már nem fáj és tudom mozgatni is. Azért nem érzem az ujjam felső részét mert felszakadt ott teljesen a bőr és a körmöm is, majd ha visszanő mindkettő akkor valószínűleg érezni fogom azt is.
2021. jan. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!