Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tinik nektek is mostanában...

Tinik nektek is mostanában magas a pulzusotok?

Figyelt kérdés
Egyre több anyuka ismerősöm fiatalkorú gyermekének 15-18 éveseknek van ezzel panasza mostanában. Lehet a bezártság miatt? Nagyon erdekes, ti is tapasztalatok ilyet?

2021. jan. 21. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Van olyan ismerősöm akinek magasabb
Nem
Nincs ilyen ismerősöm
Nekem is ez a problémám
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha így bedobban a szívem, egy hajolásnál megszédülök minden bajom van xD

Szüleim kitalálták már azt is hogy pánikbeteg vagyok meg minden xd 17f

2021. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sajnos én nálam is most magasabb. Talán a rendszertelenebb élet miatt, vagy passz. Bár nálunk azt mondta az orvos, nem baj ha egy 10-20al magasabb az átlagnál. Ez a hajolásos szédülés meg nekem is van, nem is értem. XD
2021. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki el van tunyulva.
2021. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább mondhatjuk hogy a kevés mozgás miatt de nagyon erdekes.Nekem is van egy lányom 16 éves és nála is emelkedett mióta a gép előtt ül napi 8-10 órában.
2021. jan. 21. 19:59
 5/7 anonim válasza:
100%
Túl sok huzamos ülés során a vér el kezd pangani a lábban, az így kialakult vérnyomás csökkenést a szív a pulzus emelésével tudja kompenzálni. Ha ez a helyzet akkor néha időközönként mozogni kellene, ami beindítaná a vénás visszaáramlást, vagy olyan ülő/fekvő helyzetet kellene találni ahol a láb magaslaton van, így könnyebben vissza tud folyni a vér a szívhez.
2021. jan. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó köszönöm a válaszodat. Mindig kiküldöm sétálni de így is 80-100 közötti a pulzusa. Kardiológián voltunk ahol negatív lett minden vizsgálat.
2021. jan. 22. 07:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 25 éves vagyok, de mostanában nálam is egyre gyakrabban van az, hogyha nyugalmi helyzetben vagyok, ülök vagy fekszem, akkor elkezd ilyen szapora pulzusverés vagy egyfajta "belső remegés" végigfutni rajtam, mintha mindenhol verne a szívem...
2021. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!