Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek??Mit lehetne tenni??

Mit tegyek??Mit lehetne tenni??

Figyelt kérdés
jövő héten lesz három hónapja tudtomal 27 én hogy kaptam injekciót de nem mert később jött meg trevicta depot injekciót nagyon szenvedtem még a fél adagtól is nagyon rossz közérzetem volt rossz érzések stb elvileg ugye hónapok teltek el gondolom már nincs bben az orvosság csak minimálisan hogyan vegyem rá anyámot ne mennyek el rá 29 éves leszek felnőt mi köze ő neki az életemhez??? Pluszban teljesen elhíztam inejkciót mióta kapom és még a sulyzos edzést is abbahyagtam pedig nagyon kisportolt alakom volt még több kárt okoz mint hasznot ugy hogy tudok róla roszat teszek magamnak ti mit tennénetek?? a ahelyembe megmondom őszintén mivel ugye sérvem volt operáltak ezért rokkant vagyok kapok rá 150 eurót pluszban mivel jött ez a mentális baj így pluzsz 300 euró és ez a baj hogy akkor elvennék a 150 eurót tőlem ha nem mennék el de higyétek inkább ne kapnám a 150 et csak ne érezzem azt mit tegyek??? ízületi bajom nehézlábak érzése minden előjött a hülye a szüleim meg azt hiszik jól vagyok közben pedig szenvedtem tőle már nagyon rég óta!!!
2021. jan. 22. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
rendes rmálmaim vanak már előre hogy mi lesz nem akarom megint három honapig szenvedni nincs igazam??? mit tegyek??? megint megkeseredik életem vel együtt minden egész életem most addig mit csináljak hiába lesz j=ovőhéten xboxom meg ha már bennem lesz inejció és letargiába leszek onan sem hívták ááááá
2021. jan. 22. 18:10
 2/3 Z válasza:
Szerintem elég baja van anyádnak veled már 29 éve, ne keserítsd élete végéig. Ne legyél önző. 3 hónapig túléled xbox nélkül, valaki sose kap xboxot. Az oltás utáni tünetek pedig inkább tűnnek pszichológiai produkálásoknak, semmint igazi mellékhatásnak. Én sem hinném el, hogy tényleg bajod van. Szedd össze magad!
2021. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NEM KEL ELMENNI injekcióra
2021. jan. 25. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!