Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kisfiamat tegnap elvittem...

Botika2018 kérdése:

Kisfiamat tegnap elvittem gyerekorvoshoz 6 honapos. Folyik az orra tusszog es kohog hurutosan. Az orvos Nasivin orrcseppet irt csak fel. Semmit nem javul. Harsfateat adok neki. Segitseget kernek ilyenkor mit lehetne tenni ha nem irnak neki gysz?

Figyelt kérdés

#köhögés #6 honapos babàm #gysz nem kapott mit tegyek?
2019. ápr. 27. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Türelmesnek kell lenni, egy nap alatt milyen javulást szeretnél?Én abszolút a nyugati orvoslás híve vagyok, de nem kell minden apróságra gyógyszereket írni. Elhiszem, hogy új anyukaként aggódsz, és ha romlik a gyerek állapota, akkor el tudsz menni az ügyeletre vele és kell is, de nem kell minden szarra gyógyszer.
2019. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos a kicsi fiam. 22-től beteg (folyik az orra, tüsszög, köhög), 23-án volt a 3 hós oltása, doktornő nekünk is csak orrspayt mondott. A náthára nincs gyógyszer. Van az a mondás: megfázás gyógyszerrel egy hétig, gyógyszer nélkül hét napig is eltarthat. 😁

Kitartást.

2019. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindenre szarra gysz termeszetesen. De mar kedd ota tart. Es sajnos itt ugyeleten sem javasolnak semmit. Alternativ megoldast keresek.
2019. ápr. 27. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi javulás? Akkor majd vissza kell menni jövő hét elején. A hársfatea tudtommal nem árt, ennyi idősen már el lehet kezdeni teát és gyümölcsleveket inni.
2019. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!